| Ionică a întrebat:

Va inspira incredere site-ul: http://www.emigreaza.info/? Dupa mine, nu-i legal. E o capcana. Multumesc!

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Ba da, e perfect legal. Uite ce zice:
"Site-ul nostru nu participa la procedura dumneavoastra de emigrare. Ce va oferim mai exact?
- Am creeat un blog in care nu au acces decat romanii care doresc sa emigreze si romanii care au emigrat deja in Australia.
Cu ajutorul acestora veti intelege mai bine ce trebuie facut pentru a emigra si mai ales ce NU trebuie facut. "
Prin urmare, nu iti garanteaza nimic si recunoaste asta. Nu iti ofera decat acces la informatii pe care le-ai putea gasi si in alta parte, dar poate ti-e lene. Forumul ala de care zice poate e absolut inutil, insa nici aici nu ofera garantii. Practic, e ca si cum as veni la tine si ti-as zice sa-mi dai niste bani ca sa-ti fac cunostinta cu niste persoane care, din auzite, au emigrat. Si, cine stie, poate acele persoane te vor ajuta, daca intr-adevar au emigrat si au chef sa te ajute.
Perfect legal daca esti disperat si ai prea multi bani cu care nu stii ce sa faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine personal m-au ajutat enorm informatiile de la ei.
Merita banii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Domain IDbig grin32563104-LRMS
Domain Name:EMIGREAZA.INFO
Created On:24-Apr-2010 21:49:00 UTC
Last Updated On:24-Apr-2010 21:55:18 UTC
Expiration Date:24-Apr-2011 21:49:00 UTC
Sponsoring Registrar:Spot Domain LLC dba Domainsite.com (R263-LRMS)
Status:CLIENT TRANSFER PROHIBITED
Status:TRANSFER PROHIBITED
Registrant ID:dcr-7626819-38ec
Registrant Nametonguerotected Domain Services - Customer ID: NCR-2490756
Registrant Organizationtonguerotected Domain Services - Customer ID: NCR-2490756
Registrant Street1:125 Rampart Way
Registrant Street2:Suite 300
Registrant Street3:
Registrant Citybig grinenver
Registrant State/Province:CO
Registrant Postal Code:80230
Registrant Country:US
Registrant Phone:+1. 7202492374
Registrant Phone Ext.:
Registrant FAX:

site creat dupa 24 aprilie 2010, asta inseamna ca nu au ce inf. sa-ti ofere ca sunt la inceput, insa banii ii iau, e ca si cum as vinde eu pielea ursului din padure

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt incepatori. E site-ul nou. Au 3 ani experienta. eu m-am carat din tara prin ajutorul lor.
ce e drept nu prin site-ul lor, dar sunt aceeasi oameni.
indiferent de site.
au mai multe site-uri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi informatii pe www.emigrez.info