| Iulia_8107 a întrebat:

Va place Rihanna? De ce?

Răspuns Câştigător
| Bya132 a răspuns:

Buna, Yulia!

Da, nu neaparat ca o plac, eu o admir pe Rihanna, deoarece are o voce superba, o admir deoarece este si frumoasa.

Bafta, Iulia!

3 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Buna,
Mie nu prea imi place Rihanna. Stiu ca are parte de foarte multa popularitate, ca este apreciata de unele persoana, insa in opinia mea, este exagerata. Nu exagerata in sensul de Lady Gaga, ci exagerata prin faptul ca incearca prea mult sa.intre intr-o anumita categorie.

| deadea23 a răspuns:

Intr-un fel da. Ca actrita o admir ca are o voce buna, dar nu asa de buna live. Ca persoana de zi cu zi, o admir de asemenea, pentru ca stie ce vrea, stie cum sa faca fata barfelor.

Peace.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Normal, o ador pe Rihanna. Melodiile ei sunt superbe, arata de nota 20, este simpatica, are talent si chiar a muncit, de aia a ajuns asa de sus. Sunt un mega-fan, si o admir foarte mult pe rihanna!

Bafta!

Pa, pa.