| lulyemm a întrebat:

Salut va rog mult dati-mi niste idei, vreau sa fac un video... ce sa spun in el? despre ce sa vorbesc?

4 răspunsuri:
| ƦoyJoиЭsJR a răspuns:

Daca nu stii ce sa pui in el si ce sa vorbesti, ce rost are sa il faci?

| Mysw a răspuns:

Depinde, vrei un video sa-l postezi pe vreun site sau doar asa de distractie? daca e sa-l postezi undeva gandeste-te la ce te pricepi tu mai bine, nu neaparat trebuie sa spui ceva, poate ai vreun talent la ceva. succes!

| lulyemm explică:

Mysw) Mersi mult de ajuutor))winking

| DushulRece a răspuns:

Exact, ce sens are sa faci un video despre care nu stii nimic?