| mateiciprian94 a întrebat:

Va rog sa imi spuneti,daca esti operat pe creier, inainte de operatie trebuie sa fii tuns scurt, iar dupa operatie iti ramane semn in locul unde ai fost operat?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Trebuie sa fi tuns scurt[oricum vei fi ras in locul cu pricina] si iti va ramane o cicatrice dar parul o mascheaza

| deeadeea111 a răspuns:

Eu stiu ca trebuie sa fii tuns scurt, si probabil va ramane un mic semn

| Irena97 a răspuns:

Da si da...

| mateiciprian94 explică:

Si daca ar fi sa fi taiat, iar dupa aceea cusut, tot tuns scurt trebuie sa fi si iti va ramane un semn?