| Doarunaltutilizator a întrebat:

Salut.
Vi s-a intamplat sa vedeti sau sa auziti ceva ce nu era placut pentru voi si vreti sa il uitat dar nu puteti?

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Si in momentul asta se intampla.

| R0R0 a răspuns:

Da.
Sunt mereu omul nepotrivit la momentele potrivite!

| Sociopat a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...

| TheWomanCat a răspuns:

Nu.Sunt prea perfecta sa mi se reproseze ceva laughing
Serios acum, toti am avut astfel de probleme deci normal ca da.Mi se spun atatea lucruri pe care nu le pot da uitarii...Precum "De ce a trebuit sa intri in baie cand fratele tau era acolo?"Acest lucru nu l-am uitat niciodata desi nu ma refer la ceea ce mi s-a spus ci la ceea ce am vazut in baie cand am intrat.A fost de neuitat. happy