| Crinacrina451 a întrebat:

Salut, vin cu o întrebare mai ciudată, când îmi place un băiat încep să vorbesc cu el mai pervers pe chat și el este de acord dar după se distanțează de mine, mereu mi s-a întâmplat așa cand îmi place de un băiat, oare le dau senzația ca sunt obsedată sau curva? Desi sunt virgină? Dacă o fata va vorbește ce credeți despre ea?

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Chestiile perverse trebuie 'consumate' atunci cand sunteti impreuna, nu scrise, ca e cringe.

| Mindfulness a răspuns:

Mi-ar placea o astfel de fata, dar sa și punem in practica nu doar sa vorbim online ca autiștii.

| Konstantinos99 a răspuns:

Eu nu stiu ce inseamna pervers si nu am avut asa discutii pentru ca nu sunt normale si daca o fata ar incepe sa vorbesca asa as vrea sa vad care e motivul nu plec direct la plimbare, poate pe termen lung dai de inteles ca vrei ceva rapid si aragi baiati serioasi care cu siguranta te resping pentru ca vor nu pe cineva parvers.Si sincer la ce experiente am online prefer 100% fizic onlinul nu e de dating! poate doar de inceput dar dupa 2 zile de vorbit deja e prea mult.Eu cred ca ai un limbaj adecvat unei viitoare iubite sotii si mame, daci exprimate ca atare si in online si fizic

| RazzMTB a răspuns:

Ce as putea sa fac? as iubi-o, rar mai gasesti o asa fata sincera in ziua de azi...sa stie ce vrea de la viata...ai nota 10 pentru atitudinewinking