| Fiona35 a întrebat:

Salut, voi cat credeti ca ar rezista o femeie de 22 de ani fara sa doarma? sau in caz general?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

În timpul examenelor, ţin minte, am rezistat 3-4 zile (şi nopţi). Aveam de făcut o lucrare mult prea interesantă ca să dorm.

Dar, în mod normal, rezişti fără probleme (dacă ai o ocupaţie care să te ţină în priză) vreo 2 zile. Că de putut, poţi mai mult, dar deja devine cam mult prea forţat.

2 răspunsuri:
| Adiii23 a răspuns:

Depinde cat timp o noapte, doua da dar mai mult nu. nici un barbat nu ar putea

| crisulet a răspuns:

Cam 2 sau 3 zile cred. Funda?