| Mary012 a întrebat:

Voi ce faceti ca sa scapati de plictiseala? Eu ascult muzica dar si atunci ma plictisesc. Ce as putea sa fac?

6 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Sakut?
Eu cand ma plictisesc imi gasesc o ocupatie, de obicei ma uit la ceva interesant pe Youtube, sau ma uit la un film, sau ma joc un joc (minecraft), sau stau aici pe TPU si ajut persoanele cum pot, sau ma uit la animeuri.
Fac tot posibilul sa nu ma plictisesc, la mine plictiseala vine repede si pleaca greu.
Daca te plictisesti foarte tare, si nu vrei sa stai in casa, poti sa pleci cu bicicleta la plimbare, poti pleca singur, sau insotit de un prieten.
Sper ca te-am ajutat cat de cat.

| Mary012 explică (pentru Mayhem666):

Asa fac si eu. Ascult muzica ma uit la chestii interesante pe Youtube, stau pe TPU, ma mai si joc jocuri.Acum nu mai am timp de plictiseala pentru ca sunt clasa a 10-a si sunt de dimineata.Mersi mult de raspunsul tau. Apropo jmechera poza.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Mary012):

Mersi happy

| KNST a răspuns:

Iesi in natura, departe! Fara target, fara mancare/apa. O sa observi ca mintea ta va incepe a lucra, LA GREU!