| Iulian890 a întrebat:

Salut, voi de ce credeti ca pe barbati in general de 18 19 ani ii atrag femeile de vreo 25 pana la vreo 35? Ca de exemplu presedintele Frantei Macron

4 răspunsuri:
| AlexCristi97 a răspuns:

Depinde de barbat, am amici (de 20-21 de ani) care se uita dupa femei de 35-45, eu nu ma simt deloc atras de chestia asta, prefer cat mai apropiata de varsta mea.

| RAY a răspuns:

Freud spune ca e un fel de fantezie sexuala care nu ai satisfacuto cand erai mic, atractia sexuala fata de mama ta,eu cred ca e curiozitate, plus ca sunt mature, stiu ce vor, au experienta, ai ce vrea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca sunt prea fraieri.
In loc sa ii atraga o femeie de varsta lor, cu carnea tare, tight, picioare subtiri, se simt atrasi de toate babetele de 35 de ani, de 80 90 kg,
Probabil n-au vazut nici o data o femeie dezbracata de 19 ani, si una de 35, si sunt virgini.

| BeaTMaN696 a răspuns:

In primul rand tu la 18-19 nu esti barbat. Iar in al doilea rand fiecare are preferintele lui, uni vor mai tinere, uni mai in mijlocul varstei cum s-ar zice.