| nick7856 a întrebat:

Voua va place Windows 8? (mie, da si ma refer la interfata)

Astept propunerile voastre!

5 răspunsuri:
| Okkultist a răspuns:

Am avut de la 98 pana in prezent 7. Am avut si 8. Sincer prefer, si il iubesc pe 7, e mai simplu de folosit. (parerea mea)
La inceput 8 mi-s-a parut o cacanarie, prea multe felcusuri pe el. Windows 7 este echilibrat, si frumos si bun. Daca va aparea un 9 sper sa fie gen 7 sau in orice caz sa-l poata folosii si prosti nu ca la 8. E ok sa zic, dar prefer 7. happy

| darrio2007 a răspuns:

Interfata conteaza prea putin.Conteaza sa lucreze el bine.Din cate stiu tot 7 este mai bun.

| nutsa a răspuns:

Da,imi place, e ceva mai stilat, mai modern, dar eu m-am obisnuit cu 7 si nu vreau sa-l schimb pe 8.

| Esperança a răspuns:

Da,sunt foarte mulţumită de el, îl folosesc de când a apărut pe piaţă şi în prezent nu l-aş schimba pentru nimic.
Spre deosebire de alte windowsuri merge foarte repede, nu are atâtea update-uri, iar pe cele care le are de luat, le ia foarte repede, spre deosebire de windows 7 care cere şi mai multe resurse decât 8, are şi siguranţă mai mare!
Windows 8 nu se poate compara cu 7, e cu mult peste happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu-mi place. Prefer Windows 7 sau XP.