| BeaAnny a întrebat:

Salut, vreau din toata inima mea si sufletul meu sa fiu cantareata! dar nu stiu cum! va rog ajutati-ma! sad cum sa imi arat vocea? sa pun pe youtube sau?

Răspuns Câştigător
| TreiSurori a răspuns:

Daca ai voce si nu esti afona. posteaza pe youtube, o sa le placa si asa o sa devii 'celebra'. Multi au facut la fel.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| floryn05 a răspuns:

Da un recital in baie

| Cllausz a răspuns:

Nu-ti recomand sa postezi pe youtube. Vorbeste cu parintii, explica-le si convinge-i ca e foarte important pentru tine si zi-le sa te dea la cursuri de canto. Bafta!

| filoteia a răspuns:

Pai daca vrei chiar asa mult intreaba parinti. Apoi fa un spectacol sti tu pe troutar ...Si apoi da pe youtoobe.Bafta.