| diablo a întrebat:

Salut Vreau sa fac si eu un sondaj si tot ce trebuie sa faceti voi este sa ascultati melodia urmatoare http://www.youtube.com/watch?v=qtsYoqTUYgg si sa imi spuneti pararea voastra despre ea!

4 răspunsuri:
| WeLoveIceCream a răspuns:

E ciudata.dar e chiar draguta.si nu o spun numai din politete.e chiar draguta.Succes in continuare!

| VladimirPutin a răspuns:

Nu-mi place

| NothingPersonal a răspuns:

Nici mie

| dmnmrn a răspuns:

Intrebare pentru cei ce au raspuns : Cati ani aveti? cand era melodia in voga acum vreo 12 ani era in deschidere in seara de discoteca laughing) mda. si on topic.da e ok melodia. dar mai bine puneai un justin bieber ca toata lumea il stie pe cacatu ala. laughing))