| HelloWirus a întrebat:

Vreau si eu sa imi dati un site unde sa gasesc o imagine pentru messenger cu un kilometraj de motor sa aiba mult pe ceas ceva 340 km. Cea mai buna imagine fundita. Multumesc Anticipat. Ceva gen :http://imageshack.us/photo/my-images/844/haya34010.jpg/
dar mai clara.

Răspuns Câştigător
| MeGustaaaaa a răspuns:

Cum ti-am citit intrebarea m-am si apucat sa caut dar nu am gasit!
P.S-Ia o poza de la kilometraj obisnuita si incearca sa o editezi in Paint sau cu alte programe si pune km. peste 340... Fundita?