| ZuzaTA a întrebat:

Salut:x Ce parere aveti despre aceasta melodie? http://www.youtube.com/watch?v=z-f7UWa4UYI
Este absolut incantatoare, este ca un medicament al sufletului.
Cand ascult melodia asta "ma fac toata gaina" :)) ( cum spunea andra:)) )

Răspuns Câştigător
| CiicxuBăă a răspuns:

Daa' frumoos; x nu am mai ascultat.o dar acum o ador :X

2 răspunsuri:
| fsorin96 a răspuns:

Nu ai idee cat m-ai ajutat.Cautam o melodie care sa sune cam asa pentru a o pune pe funtal la un video.Mersi mult! ps mai are rost sa spun ca melodia e super?

| Mălinuşaaa a răspuns:

Heii sis` kiss E foarte faină big grin Înainte nu`mi plăcea, dar acum mi se pare drăguţă tongue Te puuup kiss Poate ne vedem zilele astea.şi să îmi arăţi şi portretul kiss Bye. :X