| anonim_4396 a întrebat:

Salutare.Acum 1 an mi-am sters facebook-ul, insa de catev zile ma mananca gandul sa imi fac di nou, si chiar nu stiu daca sa il fac sau nu. Faza este ca parca nu prea vreau sa merg pe strada si sa dau de unu de pe facebook (nu stiu..ma simt ciudat)Ce avantaje as avea daca imi voi face facebook din nou, si ce dezavantaje o sa am? E O INTREBARE MAI CIUDATA, DAR DAU FUNDA!

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Foarte ciudata.Care este o problema numai a ta. Vrei sa iti faci, bine.Nu vrei, iarasi bine.Hai,pa.