| HelpMeNow a întrebat:

Salutare, am o problema, mi-am bagat si eu Windows 7 acum vreo 4 saptamani, si am o eroare urata, mi se face ecranul albastru, pe care imi scrie ca calculatorul se va stinge pentru a nu se defecta, mai jos urmand sa scrie sa umblu la drivere sau la placa video, dupa eroarea asta se inchide.

Ce pot sa fac? poate a mai avut vreunu eroarea si ma poate ajuta, va rog

Multumesc! FUNDA + VOT PROMIT!

Răspuns Câştigător
| Kylexy a răspuns:

Eroare de la OS adica sistemul de operare, sau eroare de la hard.
Singura solutie sa instalezi windowsul din nou cauta pe net alt windows seven, dar ai grija sa fie activat.