| Leutzbv a întrebat:

Salutare. Am un Galaxy S Plus cumparat in Decembrie cu garantie inca 20 de luni si vreau sa-l dau la schimb cu un iphone 3gs nou. Daca sunt doriori va rog sa ma contactati. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Părerea mea este să îţi ţi telefonul, deoarece este mult mai bun decât un iPhone şi 3gs, nici nu se compară, vei face o mare greşeală!
Dar dacă vrei neapărat încearcă pe okazii să îl vinzi/schimbi sigur se vor arunca mulţi!
http://www.okazii.ro/
Baftă!

| Leutzbv explică (pentru Esperança):

Da, mersi, intre timp m-am cam razgandit. Am vazut proprietatile unui 3gs si m-am desumflat happy

| Esperança a răspuns (pentru Leutzbv):

E bine atunci.
Singurul care se merită cel mai mult pe piaţă în momentul de faţă este Samsung galaxy S II, iPhon-urile doar firma de ele în rest, eu personal nu aş da banii pe unul!