| solomon27 a întrebat:

Salutare amici am ochi negri si vreau sa va intreb ce e atat de special in asta. Adica chiar nu stiu dc le place asa mult altora. Imi puteti spune ce e asa special? happy

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Personal, îi ador.I-am avut negri când eram mică, dar pe parcurs s-au deschis și regret.
Într-adevăr, sunt speciali.
Baftă!

6 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Sunt mumoşi.

| AtateaConditii a răspuns:

Pe mine ma sperielaughing. Sunt speciali/diferiti deoarece nu se vede pupila.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nimic special. Mai gasesti destule perechi de ochi negri.
Nu stiu de ce se cacă lumea pe ea ca are vreo relevanta culoarea ochiului. Ok, sa zicem ca mai imbunatateste rar aspectul, dar atata timp cat n-ai si celelalte trasaturi ale feţei decent formate si proportionate, chiar nu stiu cu ce căcat te ajuta culoarea ochilor.

| Madayna a răspuns:

Pentru ca sunt rare persoanele care au ochii negri.

| solomon27 explică:

Ce ai zis aici e nitel cam ciudat dar e destul de interesant big grin

| solomon27 explică:

Multuesc tuturor ma ajtat fiecare aveti dreptate happy Mss mult dar cel mai mult mi-a placut raspunsul dat de Masique pentru ca exact asa am si eu de un an mi se deschid si momentan ii am caprui inchis dar foarte inchisi big grin