| nyoentox2002 a întrebat:

Salutare,cam cat costa sa faci o mașină sa arate mai smecher,nu neapărat să o tunez sa ii pun mai mulți cai putere,de exemplu la aspectul estetic,i-as pune capacelela jante sa arate mai fain,, mașină asta as vrea
https://www.olx.ro/d/oferta/vand-autoturism-kia-ceed-IDi BJII.html
Chiar ador mașina asta, că am făcut școala de șoferi cu de asta numai că cu 1.6 diesel și îmi place cum se simte la condus și mi-a zis instructorul că mașina pare mai înțepată față de golf 5 1.9 cu care am condus cu primul instructor!

1 răspuns:
| DeeDee817 a răspuns:

Dacă vrei sa ii faci stage 1 costa cam 1000 lei, ca m-am interesat eu. Acum depinde și din ce oraș ești. Dacă vrei sa îți faci stage 2, 3 clar prețul creste. La jante, alea mai șmechere pornesc de la 2500 lei noi. Dar găsești unde sunt la mana a 2 a bine întreținute mai ieftine. Și eu vreau sa îmi vopsesc mașina sa ii fac interiorul si sar de 2000€ laughing