| Eu_8005 a întrebat:

Salutare.Care a fost cel mai amuzant vis care l-ati visat? dar cel mai ciudat?big grin

3 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Cel mai amuzant a fost ca eu si diriga eram cele mai bune prietene si am mers la Milano sa facem cumparaturi, si acolo un ghiveci i-a cazut la diriga in cap. Cred ca asta o fost si cel mai ciudatlaughing

| Simyx a răspuns:

Cum sa-ti spun?

Visele vin doar cand ai nevoie de ele.

In noptile reci cand nimic nu te poate incalzi decat o lumina, o sclipire de speranta, aceea e visul.

Nu poti scapa de el daca ai nevie de el

Nu te poti impotrivi Nu poti scapa de el

Daca el te vrea si tu il vrei
Nu poti scapa de ciudatenii sau alte chestii

Un vis e tot ce-ti trebuie ca sa scapi de lume, intr-un vis esti ce vrei si faci ce vrei, nu te controleaza nimeni, esti stapana\stapanul tau.

Daca simti ca lumea te preseaza, Viseazahappy.

| alynutza_4997 a răspuns:

Cel mai amuzant a fost ca niste banditi au venit peste mine si mau calcat in picioare iar cel mai ciudat a fost ca am visat monstrii funda?