| EmanuelEmy7 a întrebat:

Salutare, ce parere aveti vis-a-vis de alaptatul in public? Este normala expunerea semi nude sau trebuie sanctionata?

4 răspunsuri:
| MeisterSchnitzel a răspuns:

Dacă am fi trăit într-o societate normală, iar nu una plină de obsedați sexual, ar fi perfect normal să alăpteze femeile în public.

| LisaJulie a răspuns:

Dacă femeia nu are alta soluție atunci nu ar trebui atacata pentru asta

| Delllla a răspuns:

Da.

| Hyperion7 a răspuns:

Pai na,daca i se face foame copilului, ce-ar trebui să facă mama, să-l lase să plângă?
Nu știu, zic și eu.
De ce ar trebui sancționată? Sancționați ar trebui sa fie obsedații sexuali de frica cărora nu poți alăpta liniștită, nu femeile care alăptează. tongue