| LordCristobal a întrebat:

Salutare comunitate!
Sa zicem ca un actor de filme pentru adulti hotaraste sa candideze la presedentia Romania sau oricarui alt stat.
Intrebarea e in felul urmator:
Ati vota o asemenea persoana ca presedinte?

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Măi dacă ar ști să lege mai bine 2 fraze decât parlamentarii de la noi și ar avea păreri și idei pertinente, poate.

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da cu siguranta acea persoana ar primi votul meu si al colegiilor mei din companie

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu.
Pentru ca oamenii din industria aia par neinteligenti.

| lpavel a răspuns:

NU! Motivul: Din cauza banilor a ajuns sa faca filme pentru adulti, ca presedinte normal ca ar castiga bani mai multi...
Concluzie: acea persoana nu doreste bunastarea tarii, a cetatenilor ci candideaza pentru a face mai multi bani! Interesul lui sunt banii nu patriotismul! O astfel de persoana si-ar vinde tara intr-o clipita fara sa gandeasca!

| Lioana a răspuns:

Nu as vota. Persoanele care fac astfel de filme au o moralitate scăzută.