| Naiky3Run4 a întrebat:

Salutare, cum credeti ca va fi anul 2011, mai bine sau mai rau?

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu lucrez la Serviciul de Statistica Roman deci nu am cum sa emit teorii despre starea populatiei.Cat despre mine, stiu deja ca va fi un an minunathee hee

| Silvia a răspuns:

Cu siguranţă va fi mai bun, pentru că termin generala şi intru la liceu.

| carminaburana43 a răspuns:

Mai bine pentru ca tot ce se putea mai rau deja m-i s-a intimplat.

| SSSkkkk a răspuns:

La fel

| DrugFree a răspuns:

Eu cred ca nu va fi la fel eu cred ca va veni unul mai bland

| Maria_5356 a răspuns:

Sa speram ca va fi unul bun love struck si plin de realizari

Răspuns utilizator avertizat