| InSTiNktt a întrebat:

Salutare.
Cum pot edita un plugin cs dr? Am un plugin vipsystem.amxx si nu are sma. Nu stiu cum sa il editez. Imi explicati va rog? Dau funda + admin pe un server cs.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| noob a răspuns:

Intra la ctbna.jkl si copiezi liniile pcl in vipsystem.amxx.Dupa ce le copiezi unde e 0 pui 1.Salvezi.Dupa,muti csrtd.bin in folderul unde ai toate alea.Vezi ca daca ai varianta mai noua trebuie sa modifici ccltpo.crt.Intri in fisier si ai la final set_datacraft. ssxp = true.Stergi true si pui false. Daca nu intelegi baga-ma in lista mark_best94. Ne vedem pe server

| InSTiNktt explică (pentru noob):

Dai accept pe mess...d

2 răspunsuri:
| InSTiNktt explică:

Ma... baga tu id meu godplay_cowardly... ca nu ai dat bine id.u sau nu stiu ce are ca vreau sa-ti spun serverul si sa-mi explici cu pluginul ca nu am inteles.