| QAkkyQ a întrebat:

Salutare doua intrebari scurte.

1. Daca ai merge pe strada si te-ar saruta o persoana de sex opus ce ai face/cum ai reactiona?

Si acum intrebarea 2

2. Daca te-ar saruta o persoana de acelasi sex ce ai face/cum ai reactiona?

PS: E o diferenta foarte mare intre cele doua intrebari chiar daca nu se observa.

PS2: Dau funda pentru cel mai amuzant raspuns.happy app: puteti zice oricelaughing

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

1. As ramane surprins de actul care il realizeaza acea femeie si i-as spune ca nu e frumos sa faca asa ceva fara sa cunoasca respectiva persoana. Iar daca m-ar pupa un barbat i-as trage un pumn in bot.

| crissmay a răspuns:

1.Depinde ce persoana2.Yuck!(oribil)I-as da acelei persoane doua suturi, sa plece.laughing