| NWOtheory a întrebat:

Salutare, dragi membri ai grupului „Toți pentru unul"! De ce unii oameni cu ceafa lată se uită la tine ciudat doar pentru că nu ești ca ei, pentru că nu mergi la sală, pentru că nu ai furat sau pentru că nu ai și tu o nevastă pe care să o exploatezi? De ce te privesc de sus, cu superioritate, de parcă ei ar fi dumnezei și tu un nimeni?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie să te intereseze de alții.

| VoidEternal a răspuns:

O să-ți treacă până la urmă și tendința asta de autovictimizare și laudă simultană.

Dacă te maturizezi.

| Mindfulness a răspuns:

Nu poți să fii plăcut de toți, accepta realitatea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ți se pare.

| gabicoo a răspuns:

Pentru că tu știi să citești ce scrie pe sticla de bere și ei nu știe.