| jjackk a întrebat:

Salutare happy eu doar ce am redescoperit platforma, intamplator si emailul si parola unui cont folosit probabil ultima data acum 12 ani si sunt curios daca e cineva peste 30 de ani pe aici? laughing)

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, suntem destui.
Uite aici audienta de pe TPU, pe categorii de varste:

https://www.brat.ro/......age_16_18/

suntserios
| suntserios a răspuns:

Or fi

| mODIN a răspuns:

Sunt doua grupuri aici: copii in generala si liceu si pensionari, nimic intre rolling on the floor

| Dragobeta a răspuns:

Da. Tu, Violeta, Ioandelasal, Salontanul si sAdrian.

| MistarGoGu a răspuns (pentru Dragobeta):

Serios? Madam Violeta este trecuta de 30? Mai adăugăm 70 sa facă 100 SUTA? Ca asa mentalitate are la unele răspunsuri... ferească Dumnezeu

| MistarGoGu a răspuns (pentru Dragobeta):

Și bunica-mea la 85 de ani gândea mai modern ca femeia asta! Jur!