| DIMAPANTA a întrebat:

Salutare frati din Romania, spuneti-mi cine e tipul asta Cristian Rizea fost politician din RO? Acum a venit in Republica Moldova si vrea sa faca politica aici.Pare un clown si o impresie ca de la tipul asta la bine nu te astepti, voi ce parere aveti despre el si ce personalitate are in RO?

Răspuns Câştigător
| SmaraldAlbastru a răspuns:

Este un gunoi condamnat în România pentru corupție. De asemenea, este cercetat și în Moldova fiindcă a mințit când a cerut cetățenia.
O mizerie de om.