| Myrko06 a întrebat:

Salutare! Imi poate raspunde adminul sau adminii care administreaza aceasta pagina cam ce varsta au?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu vor sa faca public asta

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Acesta este un site cu o anumită seriozitate, amploare, are 100000 de vizitatori zilnic. Astfel postul de ademină presupune o doză de responsabilitate. Astfel competența este importantă pentru acest post, iar nu vârsta.

| SilentRain a răspuns:

Sunt relativ tineri, vezi pe pagina de Facebook

| Sofer a răspuns:

30-45 presupun.

| siriusblack98 a răspuns:

Nu îți vor răspunde aici niciodată. Ca vârstă eu unul sunt de părere că sunt trecuți de 30 de ani. Ce naiba că platforma asta cred că are undeva la 15 ani. Am eu contul de vreo 8 ani și știu sigur că este mult mai veche de atât.

| Myrko06 explică (pentru siriusblack98):

Pagina știu ca este veche, cred ca administratorii se pot schimba si bănuiesc ca unii dintre ei sunt tineri.

| siriusblack98 a răspuns (pentru Myrko06):

Administratorii sunt aceeași, asta ți-o zic sigur. Din moderatori s-au mai lăsat dar administratorii sunt aceeași.