| valle996 a întrebat:

Salutare la toata lumea! Vreau sa comand ceva incaltaminte de pe internet si nu ma pricep cu culorile, va rog ajutati-ma. Deci este culoarea blue pu si culoarea blue sheep skin. As vrea sa stiu ce fel de albastru este unul si ce fel de albastru este celalalt? Multumesc!

1 răspuns:
auran
| auran a răspuns:

In mod normal situl de unde vrei sa cumperi acea pereche de incaltaminte, ar trebui sa prezinte prin imagini si culorile respective - blue pu este un albastru descis intens sau usor spre turcoaz iar celalat, este un albastru - gri dechis.