| anonim_4396 a întrebat:

Salutare.Mi-am sters contulde facebook acum 1 an, si de vreo cateva zile ma macina gandul sa imi fac un nou cont de FB....se merita sa imi mai fac? ce avantaje am daca imi fac? E o intrebare cam ciudatalaughing dar dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ToțiPentruUnu99 a răspuns:

Nu prea ai ce face pe facebook,decat sa iti pui poze,sa vezi ce mai face lumea, prin check'in adica unde se afla, si sa vorbesti cu prietenii, nu prea mai foloseste lumea messu, intelegi?

1 răspuns:
| FeriFerika a răspuns:

N-ai nici un avantaj, doar ca ai pe ce sa iti perzi timpul happy