| CosmyCool a întrebat:

Salutare TPU, a mai facut cineva cumparaturi de pe acest site?

https://www.truetosole.hu/ro/pages/rolunk

Vreau sa stiu daca e de incredere...
Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i site de incredere! Acesta este mesajul care l-am primit cand am bagat linkul:

"Website blocked: www.truetosole.hu
Malwarebytes Browser Guard blocked this website because it may contain malware activity.
We strongly recommend you do not continue".

| sindeiu a răspuns:

Cauta pe google virus total si baga linkul site ului si vei vedea cand a fost facut si daca are virusi

| CosmyCool explică (pentru sindeiu):

Nu e vorba de site aici, site-ul este sigur, eu am intrebat in legatura cu acest magazin daca are produse originale, vreau sa cumpar niste adidasi la pretul de 250 euro si nu as vrea sa ma trezesc ca primesc fake-uri.Pe Instagram am vazut ca are 70k followers deci ma indoiesc sa fie ceva fake nu?