| Me_5216 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru! Am vorbit cu Raluca si am stabilit ca daca sunt destul de multi doritori, va face o noua categorie numita "Filme". Va rog sa votati pro sau contra acestei ideei.

Va rog sa votati!

Multumesc anticipat!

18 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Si eu sunt PRO.

NOname
| NOname a răspuns:

Sugestie pentru Raluca - daca nu se va putea face o categorie total separata "Filme", macar categoria "Muzica" sa fie transformata in categoria "Muzica/Filme" sau "Muzica/Video".
Cum am mai spus, sunt PRO.

| Firefly a răspuns:

Sunt de acord cu aceasta idee.

| Narfundo a răspuns:

Sa fie filme si muzica{sau site-urilaughing}depinde ce intreaba lumea mai multhappy.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Pro. Plus o categorie pentru jocuri.

| Roby67 a răspuns:

Cererea asta afost trimisa de multe ori si nu s-a intamplat nimica. Totusi, sunt PRO!

| matadoru a răspuns:

Sunt intru totul de acord

| Shinen a răspuns:

Sigur ca sunt de acord.
Votez pro.

| Simona a răspuns:

Da, normal ca sunt de acord

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Bună.
Sunt pro.happy

Răspuns utilizator avertizat
| Me_5216 explică:

Si eu prooo! logic. si va multumesc inca o data de ajutor

| BlueBaby a răspuns:

Pro happy

| Lexy ♥ a răspuns:

sunt pro happy

| Oproo a răspuns:

DA si una despre Games

| ines a răspuns:

Votez pro

| angeltyo a răspuns:

Eu sunt perfect de acordhappy Ar fi foarte fain sa avem o categorie "Filme". Asa am putea sa aflam informatii despre mai multe filme, pareri...
As sugera si o categorie "Carti", dar cred ca intra la "Timp liber".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

D a sunt de acord.