| RapExe a întrebat:

Salutare TPU am si eu o intrebare fostul meu id de mess a fost spart nu stiu de catre cine sau cum in fine nu ma intereseaza asa ca mi-am deschis un Y!M nou.Stiind id-urile de mess de pe facebook am inceput sa adaug fostii prieteni sa ii avertizez ca cel care a spart Y!M a inceput sa injure. Dupa ce am adaugat un alt prieten nu se mai incarca si dupa o perioada dispare fereastra aceea de adaugare si respectivul prieteni nu se adauga in lista.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

La ID-urile noi asa se intampla! NU poti adauga multi prieteni pe zi. Maxim 5-6 prieteni poti sa bagi in lista zilnic. Este o masura luata de Yahoo tocmai pentru a prevenii booti(distrugatoare YM).