| Nelamuritul a întrebat:

Salutare TPU! As dori sa imi fac abonament pe Duolingo pentru a invata o limba, dar e cam scump sa-mi fac singur. As vrea sa mai strang inca 5 persoane sa fac planul de familie. Este cineva interesat sau stie cineva unde pot cauta pentru a gasit alte persoane interesate? Multumesc!

1 răspuns:
| M1dussa a răspuns:

Nu știu ce sa zic despre Duolingo, adică, eu inițial voiam sa învăț engleza dar nu prea m-a ajutat, mai mult am învățat din jocuri sau din carti