| Andy_6572 a întrebat:

Ce mai faceti. odata ce am inceput a ma rade pe fata au inceput sa-mi iasa un fel de cosuri sau nici nu stiu ce sunt acestea, pe toata fata, si ma deranjeaza acset lucru.Va rog dati-mi o solutie pentru aceasta problema.thnx.

2 răspunsuri:
| Andy_6572 explică:

Mersi pentru sfat dar de la inceput m-am folosit cu astfel de solutii de la nivea...

| zuza_7174 a răspuns:

Poti sa folosesti solutiile de dupa ras de la NIVEA sunt destul de bune si nu sunt cosuri ci doar te-ai iritat. o sa-ti treaca pana te mariti...laughinglaughinglaughinglaughing