| Brilliantik a întrebat:

Cine ma poate ajuta imi scrie,iar ca multumire primeste FUNDA. Vreau sa stiu profesiile mai bine platite, care sunt si ce functie indeplineste?

3 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Un fel de manager al acelei farmacii, undeva intre 3000-5000 depinde de farmacie, nici aia de inginer nu ii rea, sau manager de magazin/hotel/motel

| godzila007 a răspuns:

Un diriginte de farmacie câștiga destul de bine, e un fel de manager al acelei farmacii, undeva intre 3000-5000 depinde de farmacie, nici aia de inginer nu ii rea, sau manager de magazin/hotel/motel etc

| Brilliantik explică:

Am uitat sa adaug profesii dar cu profil uman