| Leutzbv a întrebat:

Daca ar fi sa va nasteti inca o data, ce lucruri ati vrea sa faceti, ce nu ati facut in viata asta si ati vrea sa faceti? Ceva ce v-ati dorit din toata inima...

Răspuns Câştigător
| Afãrinツ a răspuns:

Mi-am dorit ca fratii mei sa supravietuiasca. Este tot ce-mi doresc. Sa-i vad din nou.

4 răspunsuri:
| zanabuna90 a răspuns:

Hm...greu de zis.pot spune ca nu am invatat atat de bine pe cat vroiam, k nu mi-am ascultat parintii (cum trebuia)as vrea sa ma distrez mai mult cu toate k nici acum nu sunt batrana, am doar 21 ani(toata viata inainte)chiar mai pus pe ganduri.nu stiu ce vreau!

| Leutzbv explică (pentru zanabuna90):

Mie mi-ar fi placut sa fiu un foarte bun muzician, un tobosar stralucit mai bine zis...

| zanabuna90 a răspuns (pentru Leutzbv):

Si ce te-a retinut, dc nu ti-ai indeplinit dorinta?

| Leutzbv explică (pentru zanabuna90):

Nu a avut cine sa ma sustina, Mama mea m-a cocolosit toata viata...pana m-am insurat si m-a ferit de mai tot ce as fi putut face. Nu am facut sport pentru ca am probleme cu ochii si mi s-ar fi dezlipit retina, iar pasiunea pentru tobe am descoperit-o tarziu, atunci cand nu mai poti lucra incheieturile. Cant la tobe dar nu la nivelul la care mi-ar ffi placut sa fiu...happy