| Cryssy a întrebat:

Salutare tutror! Am si eu o intrebare... poate parea mai de copii mici, dar as vrea si eu sa stiu ce personaje de desene animate ati indragit? sau indragiti? pupici tuturor! :*:*:*

Răspuns Câştigător
| StarDust a răspuns:

Sailor moon :X:X strumfi. thinking dragon ball zet thinking

tom & jerry ca orice copil. capitan planet thinking

H2O.
spioancele.
copii de la 402.
ce-i cu andy laughing doamne sunt multe :O:O:O inca ma uit la desene wow
dexter.
lumea lui bobby. ( pe sub apa pestii nu put \:d/ )

viata q louie (incantatoare hazlie nebuna e viata. alaturi de louieeeee laughing )

22 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Copii de la 402, Viata cu Lui, Tom si Jerry, Dexter...imi placeau la nebunielove struck

| SweetCandy a răspuns:

Fana Jerry...desi mi-e frica de soarecilaughing

| Leea1234 a răspuns:

Pif & hercule; tom & jerry; baby looney tunes; scooby doo; strunfii
din generatia noua:
boob esponja; abeja maya;

| Cryssy explică:

Ma bucur ca raspundeti la intrebarea mea, am postat-o pentru ca mi-as dori sa gasesc un nume de pesonaj din desene animate sa i se potriveasca unei fete, si nu prea am nicio idee, poate ma ajutati voi...

| Cryssy explică:

Da iulia imi aduc aminte ceva... dar vag laughing

| Gabry a răspuns:

Louie, familia Cramp, dexter, bobi, era un desen cu doi gandaci, dar am uitat cum se numestesad si printesa Sisy

| Dara a răspuns:

Bugs Bunny ramane in topul preferintelor mele. Ar mai fi si Road Runner care mi se pare la fel de grozav.

| MisterKat a răspuns:

Tom si Jerry si Kid vs Kat happy

| crisS a răspuns:

Waiii mie imi placeau la nebunie fetitele Power Puff superbe... ce vremuri

| LuS[z] a răspuns:

Categoric....Tom Si Jerry

| adyth a răspuns:

Tom si Jerry big grin, Courage, Porky Pig laughing mereu mi-a placut balbaiala lui

| cutie a răspuns:

Louie, familia Cramp, dexter, bobi, era un desen cu doi gandaci, dar am uitat cum se numeste si printesa Sisy numai ca adug si tom si jerry!

| mariobros a răspuns:

Tom, Jerry, Mudley

| cLaudYu a răspuns:

Yakari, Dexter, Oscar...

| iulia_5454 a răspuns:

Dar de sailor moon va aduceti aminte?

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Louie laughing) cat de mf era love struck... si acum fetele din h2o laughing. btw. am 16 ani juma. dar ink ma mai uit cand am ocazia la desene love struck

| Traficantadecorcodushe a răspuns:

Familia Crampbig grin.il ador pe albastrelu ala.laughing

| .-RaZvY-. a răspuns:

Taz, Toom&Jerry si Doonald Duck! :X :X

| ady20hbk a răspuns:

Narutoooo :X:X:X:X:X ...copii de la 402, ce-i cu andy etc ...naruto preferatu meu :X:X:X

| justme_9224 a răspuns:

Tom imi place mai mult decat jerry nu stiu dc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Tom și Jerry (sunt cei mai adevărați!), Mihaela, Albă ca zăpada și cei 7 pitici, Cenușăreasa, Frumoasa din pădurea adormită, etc.
Pa, pa.

| Welcome.to.my.word a răspuns:

Bobi, familia cramp, dexter si didi, lui, curaj cainele fricos