| Alkatraz a întrebat:

Salutare tuturor! Aceasta intrebare se adreseaza numai baietilor, barbatilor dar daca aveti placerea si voi fetelor, puteti raspunde. Intrebarea suna cam asa: Pentru cei care au suferit din dragoste(in special barbatii) adica au fost inselati, cu toate ca nu ati avut nici o vina, ce ati facut? Acum dupa ceva timp in ce relatii sunteti cu fosta? Ati iertat-o? O mai puteti privii? Merita sa te intorci la o asemenea persoana? Voi cum ati procedat intr-o asemenea situatie? Pana la urma nu o fost o singura intrebare, imi cer scuze, dar cred ca ati inteles ce am vrut sa spun. O seara placuta, numai bine!

2 răspunsuri:
| vladutzzz_2456 a răspuns:

Mda, interesanta situatie...Personal, nu m-am aflat in aceasta situatie, ci ceva asemanator. Iar cu persoana respectiva am ramas "amici" si atat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce relatie e intre cei doi; Daca sunt casatoriti si au copii, e mai dificil sa renunti la relatie chiar daca ai fost inselat si te simti ranit. Daca nu sunt casatoriti, nu au niciunul nici-o obligatie, deci e bine ca relatia sa se sfirseasca. In caz contrar oricum vor fi doar reprosuri si relatia nu va mai fi ca inainte.