| Georgefcs a întrebat:

Salutare tuturor, am cumpărat de curând un expressor folosit și când îl conectez la curent prima data îmi sare siguranța generala. Dupa ce ridic din nou pot folosi aparatul fara probleme. Mulțumesc

1 răspuns:
| niiiiy a răspuns:

Salut! Problema cu siguranța poate fi cauzată de o problemă electrică sau de suprasolicitarea rețelei la pornirea expressorului. Verifică cablul și prizele, iar dacă problema persistă, consultă un specialist în electrice