| Alex_Sonik_1993 a întrebat:

Salutare tuturor. As vrea sa va intreb daca stiti un site de socializare cu activitate din parte romanilor. As vrea sa cunosc si eu fete. Sunt scarbit de facebook si nu stau sa vorbesc cu lumea pentru ca mi-se pare un site mediocru de laudarosi. In schimb hi5, tagged,myspace,netlog sunt goale de cand cu facebook-ul. Inainte aveam ce sa cunosc, acum zero pe linie. Astept un raspuns

2 răspunsuri:
| LanaSpectrum a răspuns:

Tumblr? E-n engleza, dar e mult mai amuzant, ai ce vedea, ce vorbi si dai si peste multi romani!