| adytza8407 a întrebat:

Salutare, va rog ajutati-ma si pe mine, mi s-a blocat facebook-ul mi-a cerut sa identific niste prieteni care ii aveam pe facebook si dupa aia zicea ca imi trimite un sms pe nr meu de tel cu codul care trebuie sa-l pun intr-o casuta acolo si nu am primit nimic pe telefon (am acelasi nr care e trec pe fb) si am disparut de tot de pe facebook nu mai sunt in lista la nici un prieten de-al meu ...si nu stiu ce sa fac.va rog sa ma ajutati si pe mine cat mai urgent va multumesc sal

6 răspunsuri:
| kiv1990 a răspuns:

Ti l-au furat

| adytza8407 explică (pentru kiv1990):

Mersi dar cum se poate asa ceva ca nu stie nimeni id-ul si parola

| kiv1990 a răspuns (pentru adytza8407):

Stii sunt softuri care permit asta, eu chiar nu am alt explicatie de ce ai disparut din list prietenilor tai.
ansa poti sa mai incerci sa trimiti pe telofon codul.

p.s eu am spart conturi nu numai odata

| Generalul a răspuns:

Incearca procedura din nou peste cateva ore, daca nu primesti sms, ai optiune la help center-ul lor sa iti confirmi identitatea uploadand un act oficial (carte identitate, permis conducere etc) dar verificarea poate dura cateva zile bune.

| adytza8407 explică (pentru Generalul):

Mersi mult de tot

| Popa_Marius_1992 a răspuns:

Buna, iti recomand sa incerci " trimiterea codului pe mobil " dupa orele 22 cand nu e asa ' populat ' Facebookul. Bafta
ps: Asa am patit si eu de 2 ori happy