| FitMan a întrebat:

Salutare. Vreau sa va intreb cum credeti ca s-a schimbat imaginea mamei din ziua de astazi fata de cea din trecut.

Răspuns Câştigător
| GruB3r a răspuns:

Deci mamata i moderna merge la salon masaj manichiura pedichiura etc fata de masa aluia care statea toata ziua in casa si avea numa noroi peste tot mamata i casnica sau are servici mai iasa cu prietenele sau cu cine mai iasa pe cand masa aluia statea acasa si nu iesea statea ca gloaba toata ziua in casa si se ingrijea de copii mamata se ingrijeste de tine da mai putin etc mai is idei destule
IuLIKeME; x: mamata are scoala pe cand masa aluia nu putea sa bolboroseasca alfabetu etc