| blackann a întrebat:

Salutari!

Am revenit dupa o perioada lunga in care am lipsit de aici si vreau sa va intreb ceva serios:

Unde a disparut Patricia / Alexandra?

Stie cineva daca mai traieste sau a facut vreo prostie?!

Răspuns Câştigător
| Continchiscontsters a răspuns:

Orice ar fi nu va certați nu va răniți nu va judecați rău faci ușor foarte ușor foarte lăsați de la voie cei ce puteți și nu faceți din ceva mic ceva mare nu faceți din nimic ceva rău că deja pământul asta este cu susul în jos și este plin de răutate și nebunie și prostie nu va mai atacați nu va răniți nu va judecați unul pe celălalt nopate bună nebuni mei oricum ma mai trezesc ca nu pot dormi nopțile.

29 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Https://www.tpu.ro/......de-mine-o/
anonimule,esti fantastic!
uiti ca jignesti in stanga si indreapta, apoi le stergi?
uiti ca nu mai tarziu de ieri i-ai facut gunoie pe cei aflati pe lista de ignor?
Si te miri de ce ia lumea de tine?
Pt comportamentul tau de aici, ma mir ca inca rezisti, iar admina inca te tolereaza.
ingererasule!

| dullcat a răspuns (pentru Fatamuntilor):

De acord.Dar considerand ca anonimul mereu cauta sa isi doboare recordul personal pentru cate persoane a ignorat, asta inseamna ca nu poate primi report de la oricine.Numai asa ar vedea administratorul, astfel incat sa ia masuri.Imi place ca tot el blocheaza lumea si apoi tot el se plange ca nu poate raporta. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| LordCristobal a răspuns:

Bine ai revenit!
Patricia Alexandra daca nu gresesc e un alt cont al Rosaliei care a disparut de cateva saptamani de pe TPU.
Eu nu cred ca a patit ceva rau sau sa fi facut o prostie avand in vedere ca e sezonul cald poate iese mai mult pe afara la socializare si nu mai are timp sa stea si pe TPU.
Dar preconizez ca o sa revina in sezonul rece.

| Parakeets a răspuns (pentru LordCristobal):

Dacă ar fi întrebarea mea, ai primi Funda laughing)
Eu sunt Paty, de pe vechiul cont.
Și e fain că cineva s-a gândit la mine și la problema mea. Mă surprindeți, unii, că nu mi-ați uitat problemele cu care mă confrunt. Și da, din păcate încă mă mai confrunt sad nu pot socializa nici acum. sad Deci chiar dacă e cald, nu pot ieși din casă sad mai ales acum că a venit și vara și vacanța de vară crying ba chiar era mai bine pe vremea frigului, că era școala și tot mai ieșeam din casă. Acum nici din casă nu o să mai ies. sad Dar aia e laughing) O să ies la toamnă. laughing)
Ba chiar mi-am refăcut contul pe baza faptului că eram în grevă și alea aproape 3 săptămâni cât am fost în grevă, am stat numai în casă și mai mult în camera mea. Ba chiar mai mult am dormit ziua și am stat trează noaptea. Dar măcar m-am odihnit suprem. rolling on the floor) Dar recunosc că la un moment dat am avut dificultăți să reies din nou pe afară și anxietatea mea socială se acutizase. laughing) De aceea am simțit nevoia să revin măcar aici, să socializez, însă aici am devenit oleacă paranoică după confruntarea cu Rosa și ce mi-a zis ea. Așa că nici aici nu o să mai povestesc așa multe ca înainte. laughing) Oricine ar fi Rosa, i-a ieșit atacul. A reușit să mă facă să devin mai paranoică decât eram înainte. laughing)

| blackann explică (pentru LordCristobal):

Merci bro, chiar am lipsit vreo 3 luni

| anonim3247 a răspuns:

Patricia nu e Rosalia cum a spus cineva.
Patricia are cont nou.
Rosalia a dispărut definitiv și ultimul cont i-a fost șters la cererea ei.

| iulia0514 a răspuns:

Bună, Patricia e bine a șters contul vechi acum are unul nou!

| Giulia911 a răspuns (pentru iulia0514):

Și care e?

| iulia0514 a răspuns (pentru Giulia911):

Sincer nu cred că am dreptul sa spun cine e dacă vrea își va face singură apariția

| haileewatson a răspuns:

Eu as vrea sa stiu unde e Rosalia.

| Parakeets a răspuns (pentru haileewatson):

Și eu big grin Și nu sunt ea, sunt doar Paty, Alexandra și mai nou Parakeets. happy Dar din cauza ei am plecat. laughing)

| Parakeets a răspuns:

Aici sunt, măi Blackanne. big grin
Mulțumesc de grijă. happy

Am revenit.
Dar cum, la ce te referi cu "... făcut vreo prostie?"
Chiar credeai că m-am dus pe lumea cealaltă? rolling on the floor)
Nu scapă pământul ăsta așa ușor de mine. laughing) Ar vrea el. rolling on the floor)

Deci, bine te-am regăsit. big grin

| blackann explică (pentru Parakeets):

Pai am lipsit 3 luni, patricio si cand am intrat am avut un soc sa nu vad mesaje de la tine. m-am gandit ca de data asta oi fi luat o in serios, na.

| Parakeets a răspuns (pentru blackann):

Păi și eu am lipsit aproape o lună de pe TPU. Dar... am revenit happy

| Continchiscontsters a răspuns:

Ce se întâmplă ma fraților cine pe cine a înșelat?

| Giulia911 a răspuns:

Cel mai corect răspuns ni-l poate da 4evergentelman, ca ei au o relație speciala.

| blackann explică (pentru Giulia911):

Aaaa, pai sa vina aici sa ne spuna!

| Parakeets a răspuns (pentru Giulia911):

God! laughing)
Avea totuși dreptate Fanta că sunteți paranoici, voi omuleții de pe TPU laughing)
Și app, nu mai vorbesc nici cu Fanta, nici cu tipul de care spuneam laughing) niciunul nu mă plăcea de fapt. laughing) Eu chiar l-am plăcut pe tipul de care v-am povestit (și de care vă asigur că nu e Fanta/4evergentleman) a rămas la neamuri și doar îmi voia banii de chirie. straight face Iar cu Fanta am rămas amică, dar nici pe el nu mai am de gând să-l contactez până nu-mi dă banii înapoi. laughing) Dar da, mai vorbim din an în Paște laughing) dar mai rar, pentru că-mi vreau banii înapoi.

P. S. La început când vorbeam și cu Fanta, mi-o plăcut și de el oleacă, dar după ce l-am cunoscut mai bine, nu e genul meu, doar ca să știți. E un bărbat fain, n-am ce să zic, dar nu-mi place că se dă ceva ce nu pare a fi, și nici măcar nu o face în sensul în care își exacerbează calitățile. Ci chiar invers, se crede prea bajo, dar el are multe calități, dacă ar avea puterea să și le accepte, mai ales că de pe vremea când râdeam mult pe TPU mi-a transmis ideea că ar fi smart, după ce am vorbit cu el, am aflat că e și mai smart, dar din cauza felului lui de a fi, va pierde mult, va suferi mult, admit că întotdeauna am visat la ideea că "eu voi salva un bărbat/bărbatul meu" apoi am făcut terapie și am ascultat o groază de podcasturi psihologice, așa că am revenit cu picioarele pe pământ, nu pot schimba eu ceva, ce acel ceva nu dorește să se schimbe, așa că, nu mulțumesc. Nu-l mai plac pe Fanta și nici nu mai am intenție de-a-l schimba eu. Să se descurce, că e bărbățel în toată firea, plus că lui nu-i plac grasele rolling on the floor) iar eu sunt cât vreo 3 grase rolling on the floor) așa că, nu ne placem laughing) Și nici nu avem o relație, dar am rămas amici.
Sper să încetați cu teoriile astea pe aici. happy Sunt enervante și obositoare. laughing)