| anonim_4396 a întrebat:

Salutari prieteni si colegi de TPUhee hee As vrea sa stiu ce parere aveti voi despre acei useri mai mici de 14 ani, care posteaza tot felul de intrebari despre relatii si mai nou despre sex. Eu am 15 ani si nu public intrebari legate de viata amoroasa, sexuala, personala. Sunt de parere ca rezolvarea unei probleme din aceste categorii le gasim in noi insine nu in alte persoane.

Revenind, eu zic ca administratorul TPU ar trebui sa faca cumva ca userii mai mici de 14 ani (macar) sa nu mai aiba acces la categoria Dragoste si Sex. Le poate da idei,, ingenioase" si in jurul nostru deja sunt prea multe surse de informare in acest domeniu.

Imi cer scuze ca am scris atat, dar vreau sa impartasesc si altora nemultumirea mea. Va multumesc celor care veti raspunde (chiar daca nu e o intrebare ci doar o exprimare a opiniei).

2 răspunsuri:
| Bylok a răspuns:

Buna!

Eu am 15 ani si sunt de acord cu tine.De multe ori am ramas socata in momentul cand citeam intrebari legate despre viata sexuala (userii mentionandu-si si varsta care nu trecea de 13-14 ani), nu pot sa inteleg ce e in capul acestor copii(eu la 11 ani ma jucam cu papusi si ma uitam la desene animate, nici macar nu stiam ce inseamna cuvantul sex)
Nu stiu ce sa zic, sper din tot sufletul sa se ia masuri in aceasta privinta.

O seara placuta in continuare

| rebecca_9651 a răspuns:

Mah pana la urma ce treaba avem noi cu ei? fiecare face ce vrea si pune ce intrebari vrea...pe mine nu ma deranjeaza intrebarile lor, ba din contra ma amuzahappyapp si eu am 15winking