| AndreiDeyu2004 a întrebat:

Salutari. Se intampla ceva ciudat cu brainly. De unde pana unde am 157 de mii de puncte? Am ramas inactiv pe Brainly timp de 1 an si tin minte ca acum 1 an nu aveam asa multe puncte. Aveam doar 5000 atunci. Acum am 157 de mii. Tin sa mentionez ca nu mi-a fost spart contul. De la ce o fi?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Inflația Andrei mamă, inflația e de vină

| IreneeDiana a răspuns:

…offf…de la războiul din Ucraina…

| MariaXDD a răspuns:

Asa e si la mine. Intru si eu sa, dupa nu stiu cat timp, postez o intrebare si ma trezesc cu 192146 de puncte si cu rang Geniu, in conditiile in care am mai raspuns si rar la cateva intrebari aleatoare ce mi s-au parut mai simple (adica o intrebare usurica la mate, ceva, ceva la muzica, istorie, romana-dar chestii unde trebuia sa raspunzi succint, nu eseuri). Ei au dat si niste insigne pentru perioada de timp a contului si eu il am din 2014 (era cate o insigna pentru fiecare an de existenta a contului tau). De asemenea, iti da insigne daca raspunzi pentru prima data la o intrebare la o anumita materie, si apoi daca raspunzi la un anumit numar de intrebari la o materie (5 intrebari, 10 cred, samd). Am primit si o insigna pentru ca i-am dat cuiva "Multumesc" la raspuns.