| MrAlexinho a întrebat:

Salutty... mi-a bagat tata un progam care daca descarc un joc. intru in el iar cand ies din el si inchid pc jocul se sterge automat.imi poate spune cineva ce pot face?

3 răspunsuri:
| andreifigo97 a răspuns:

Ai virusi...reinstaleazati windows-u si e gata... funda/?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca se dezinstalezi acel program

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omule, logheaza-te pe administrator. Daca nu sparge parola, in cazul in care ai win XP; intri in safe mode, cmd, net users, apare numele, scrii numele + net users * si introduci parola, dupa care stergi prostia aia de program. Daca n-ai xp foloseste cd-ul de instalare a sistemului sa scoti parola, sau pacaleste-l pe taica-tu sa te logheze pe admin sa stergi programu. Ciao.