| FroddoLikesBlood a întrebat:

Saluut, ce parere aveti de tunsoarea in care te razi intr-o parte?(as vrea sa ma tund asa, dar ma retine ceva asa ca un sfat, o parere astept.Thanks happy

2 răspunsuri:
| Maria2012Jade a răspuns:

Mie imi place foarte mult.Aceasta tunsoare sta bine oricui.Dar, asa cum ai scris mai sus, doar intr-o parte.Este foarte interesanta! Ai gusturi foarte bune. Stiai ca si Rihanna, la un moment dat a avut tunsoarea asta?

| TheWorstNightmare a răspuns:

Iti trebuie mult curaj sa te tunji asa, trebuie sa te hotarasti bine sau vei regreta, mai intreaba-i si alti cunoscuti ce parere au.