| ILoveMyFriendsSoMuch a întrebat:

Saluuuut! Toți știți promoțiile la Coca-Cola. 1# Întrebare : Cum as putea sa vad ce scrie sub capac fără sa o deschid. E posibil, fiindcă am un prieten de 19 ani, și într `o zi avea 20 lei. A cumpărat sticle de Cola și s`a uitat olaca la ele și surprizastraight face Toate 10 sticlele erau câștigătoare. Dar n`a vrut sa`mi spună cum a făcut. Ma ajutați plzz? [FĂRĂ SA DESFAC STICLELE ȘI SA LE PUN LA LOC]

5 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Măcar ai putea să schimbi numele de pe TPU, este o jignire nu crezi? Cine ești tu?

| BRG a răspuns:

Păi atîta timp cît continui cu numele ăsta, nu o să ai nici o șansă să primești răspuns nu crezi?

| ILoveMyFriendsSoMuch explică:

Ce întreb eu și ce răspund eistraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca te-a pacalit sau pur si simplu a ghicit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai asa iti dai seama ca nu se poate, ca ar iesi toti castigatori fara sa cumpere sticla?